Canon, Fuarın Resmi Baskı Ve Görüntüleme Sağlayıcısı Olarak, Görüntüleme Uzmanlığını Expo 2020 Dubai'ye Taşıyor!

  • Yazar :
  • 29 Oca 2020

Değerli İş Ortaklarımız,

Sektöründe bir dünya lideri olan Canon'un, Expo 2020 Dubai’nin Resmi Baskı ve Görüntüleme Sağlayıcısı olarak ilan edildiğini sizlere bildirmekten mutluluk duyarız.

Expo 2020 Dubai, ‘Connecting Minds, Creating the Future’ (Ortak Akılla Geleceği Şekillendirme) teması etrafında insanın sahip olduğu dehayı ve başarıları kutlayan Dünyanın En Büyük Fuarı’nda milyonlarca insanı bir araya getirecek.

Arap Dünyasında düzenlenen en büyük etkinlik ve Orta Doğu, Güney Asya ve Afrika bölgesinin ilk World Expo fuarı olma sıfatını taşıyan Expo 2020 Dubai, 20 Ekim 2020 ve 10 Nisan 2021 tarihleri arasında 173 gün boyunca 200’den fazla katılımcıyı ve yaklaşık 25 milyon ziyaretçiyi ağırlayacak.

Canon Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) Başkanı ve CEO’su Yuichi Ishizuka şunları ifade etti: “Şirketimizin adının Expo 2020 Dubai’nin Resmi Baskı ve Görüntüleme Sağlayıcısı olarak ifade edilmesi bizi gururlandırıyor. Expo 2020 Dubai tarihinde ilk kez görüntüleme ve baskı hizmetlerinin her ikisi için tek bir sağlayıcı ile çalışıyor. Expo 2020 fuarının hazırlanmasına katkı sunmak bizim için özel bir fırsat. Bu sayede insanların görüntüleme yoluyla neler yapılabileceğini yeniden hayal etmelerine ve sınırları zorlamalarına yardımcı olan, girişten çıkışı kadar tüm portföyümüzü sergileme olanağı bulacağız.”

İş Ortağı Portalı'ndaki Haberler bölümümüzden bu heyecan verici fırsat hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz!