Hakkımızda

35 sene önce sadece tek bir marka ile fotokopi makineleri satmaya başlamış, bugün yine aynı markanın günden güne genişleyen ürün yelpazesi ile tüm sektörlerin dökümantasyon ve baskı ihtiyacını tam anlamıyla gideren kurumsal bir şirket konumuna gelmiştir. 

Bu sene 35. yılını kutlamanın haklı gururunu yaşayan Zafer Büro Makinaları, sadece sektörde olmanın değil aynı zamanda  bir dünya markası olan Canon ürünlerinin de yıllardır bölgesinde değişmeyen distribütörü olarak istikrarlı bir şirket gururunu yaşamaktadır.

1990 Yılında İzmir merkez de kurulan şirket, kurulduğu günden beri, Canon markası ile başta İzmir olmak üzere, Aydın, Manisa ve Muğla ‘da müşterilerine hem satış hem de satış sonrası teknik bakım desteği vermektedir.

Teknik servisimizdeki işine kendini adayan deneyimli personelimiz, dürüst, saygılı, profesyonel olarak 7/24 hizmet vermektedir.

Haklı gururumuzu yaşatmayı bize layık gören tüm Canon ailesine, sevgili müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz.

Misyonumuz

Sorumlu olduğumuz bölgelerdeki her türlü sektördeki müşterilerimizi, dünyanın saygın bir markası olan Canon ile buluşturmak ve bu markanın arkasındaki gücü, kaliteyi tanıtmaktır.

Vizyonumuz

Deneyimli ve konusuna son derece hakim teknik kadromuz ile, “Önemli olan satmış olmak için satmak değil,  ihtiyacı olana ihtiyacı olanı vermek “ sloganıyla hareket eden satış ekibimiz ve onları destekleyen tüm ofis personelimiz ile günün gereği yazılımsal veya teknik yenilikleri bünyemize sindirerek bize inanan müşteri kitlemize aktarmak ve başarılarımıza yeni başarılar katmaktır.’’Kâr ortaklığı projesi ‘’ ile gençleri destekleyerek,kendi işini yapabilme becerilerini arttırarak onlara bu işin gelecek nesillere aktarımını sağlamaktır.

Teşekkürler…

 

Zafer Büro yaklaşık 30 yıllık köklü bir şirket olmakla birlikte Canon ürünleri için güvenilir ve konforlu bir şekilde satış ve kiralama hizmeti sunmaktadır. ...

Devamını Oku

Zafer Büro’dan hizmet almak için telefon ile arayabilir; genel merkezini ziyaret edebilirsiniz. ...

Devamını Oku

Zafer Büro’nun iletişim numarası; 444 69 73’tür. ...

Devamını Oku

Zafer Büro genel merkezi; İzmir’dedir. Zafer Büro müşterilerine Bornova Çamdibi’ndeki genel merkezinde hizmet vermektedir. ...

Devamını Oku

Zafer Büro çalışma alanları aşağıdaki şekilde sıralanabilmektedir; Fotokopi makinaları Yazıcılar Tarayıcılar Fotoğraf makinaları ...

Devamını Oku