Canon Yetkili Bayi

  • Yazar : İzmir Büro Makineleri
  • 21 Tem 2020

Canon yetkili bayi; Canon ürünlerinin satış ve dağıtımının yanı sıra satış sonrası destek sunarak da marka ile iş birliği içerisindedir. Yaklaşık 90 yıllık bir marka olan Canon; Japon kalitesi ve tasarımı ile tüm dünyada gerek fotoğraf ve video ekipmanlarının gerekse de yazıcı, tarayıcı, fotokopi makinaları gibi ofis sistemlerinin öncü markası olmuştur. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de Canon; söz konusu ürünlerde akla gelecek ve tercih edilecek ilk marka olarak karşımıza çıkıyor.

1955 yılında Amerika ve Avrupa’da da hizmet sunan Canon’un dünya üzerinde pek çok ülkede yetkili bayisi bulunmaktadır. Zafer Büro Makinaları da İzmir yetkili bayi olarak hizmet vermektedir. İzmir’in yanı sıra Ege Bölgesinde de hizmet sunan Zafer Büro; 30 yıldır Canon ile çalışmaktadır. Canon yetkili satış bayileri; ofis makinaları ile (yazıcı, tarayıcı, fotokopi makinaları, projektörler), fotoğraf ve medya ekipmanlarının satışını yapmaktadır. Satın alma işlemleri ile birlikte, fotokopi makinası kiralama, kopyabaşı çalışma seçenekleri, satış sonrası destek, teknik destek ve servis desteği ile Canon yetkili bayileri kullanıcılarına kusursuz bir deneyim yaşatmaktadır.

Kurumsal Yazıcılar konusunda yıllarca İzmir’de hizmet veren Zafer Büro Makinaları teknik destek ve satış hizmeti sunmaktadır.

İzmir Canon Yetkili Bayi Nerede?

İzmir Canon yetkili bayi; kullanıcıların Canon ürünlerine konforlu bir şekilde ulaşmasını sağlamaktadır. Fotokopi makinaları, tarayıcılar, yazıcılar ya da projektörler ya da fotoğraf makinaları ile tüm ofislerin ihtiyaçlarını nitelikli bir şekilde karşılamaktadır.

Canon yetkili bayilerden; ürün alabilir, satış sonrası destek isteyebilir ve bakım/ servis hizmetlerini talep edebilirsiniz. İzmir Canon yetkili bayi olan Zafer Büro’nun merkezi; İzmir Bornova Çamdibi’ndedir.

Canon Satış Noktası İzmir

Canon satış noktası İzmir’de genellikle Zafer Büro tercih edilmektedir. İzmir Canon yetkili bayisi olan Zafer Büro aynı zamanda İzmir Canon satış noktası olarak da hizmet vermektedir. Canon ürünleri ile ilgili merak edilenler ve ayrıntılı bilgilere Zafer Büro aracılığı ile ulaşılabilmektedir.