E-Maintenance

  • Yazar : Yazıcı ve Fotokopi Makineleri İzmir, Aydın, Muğla, Manisa
  • 28 Kas 2019

E-Bakım Canon ağ cihazlarını yönetmek için gereken zaman alıcı işlerin çoğunu otomatikleştirerek daha acil işlerinize odaklanabilmeniz için size zaman kazandırır.

  • Otomatik sayaç okuma ile idari yükleri azaltın
  • Uzaktan teşhis özelliğiyle zamandan tasarruf edin
  • Cihazın çalışma süresini en üst düzeye çıkarmak için sarf malzemeleri siparişini otomatikleştirin
  • Cihaz yerleştirme planı için cihaz kullanım profillerini kullanın
  • Çok işlevli Canon cihazları için tasarlanmıştır

idari-islere-harcadiginiz-zamani-caba-sarf-etmeden-azaltinArtık Canon cihazlarınızın bakımını yapmak için daha etkili bir yöntem var. e-Bakım ağ cihazlarını yönetmek için gereken zaman alıcı işlerin çoğunu otomatikleştirir. Daha acil işlerinize odaklanabilmeniz için size zaman kazandırır.

İdari İşlere Harcadığınız Zamanı Çaba Sarf Etmeden Azaltın

Sayaç okumalarını her ay kaydetmek ya da daha sonra enine boyuna karşılaştırılması gereken tahminler kullanmak yerine e-Bakım bu işlemi sizin için otomatikleştirir. En katı güvenlik protokollerine bile uyan e-Bakım, herhangi bir yöneticinin dahil olmasına gerek kalmadan ilgili bilgiyi Internet aracılığıyla doğrudan servis sağlayıcınıza iletir.

canon-e-maintenancCihazlarınızın Çalışma Süresini En Üst Düzeye Çıkarın

e-Bakım Canon'un Uzaktan Teşhis özelliğini kullanarak ağa bağlı tüm Canon cihazlarınızı yakından takip eder. Bir hata oluştuğunda ya da cihaz önceden belirlenen standartlara uygun şekilde çalışmadığında, servis sağlayıcınız anında otomatik olarak gönderilen bir e-posta yoluyla bilgilendirilir. Böylece ürün uzmanından gelen bir telefonla ya da bir teknisyen ziyaretiyle sorununuz için hızlı bir yanıt sağlar ve cihazın çalışma süresini en üst düzeye çıkarır.  

Toner Yönetimini Geliştirin

e-Bakım toner seviyelerinin azaldığını otomatik olarak tespit eder ve ilgili servis merkezine sipariş talebini otomatik olarak gönderir. Böylece tonerin bitmesinden dolayı oluşan aksaklıklardan ve toner depolamaktan kurtulursunuz.

Cihaz Kullanım Profilleri Oluşturma

e-Bakım her cihazın durumunu, iş yükünü ve kullanım şekillerini uzaktan incelemenize yardımcı olur. Büyük bir kurumda cihazların nasıl ve nereye yerleştirileceğine karar verirken faydalı bilgiler sunar.  

e-Bakım yazılımı çok işlevli Canon ürünleri için tasarlanmıştır ancak Canon dışında belirli cihazlarla da kullanılır.  Daha fazla bilgi için servis numaramızla iletişim kurun.