Geniş Format Yazıcılar

  • Yazar : Yazıcı ve Fotokopi Makineleri İzmir, Aydın, Muğla, Manisa
  • 03 Kas 2020

Canon Geniş formatlı yazıcılar; büyük belgelerin, posterlerin ya da ofisiniz için gerekli materyalleri yazdırmak için temel cihazlardır. Geniş formatlı yazıcılar aynı zamanda fotokopi özelliği de bulunan büyük ölçülü çıktıları almak için ihtiyaç duyulan cihazlardır. Baskı ve taramanın aynı anda yapılmasını sağlayarak ofis verimliliğini artırır.

Mimarlar, Mühendisler, Belediyeler, Dijital Baskı Merkezleri vb. firmalar geniş format yazıcılara ihtiyaç duyarlar.

Geniş Format Yazıcılar Nelerdir?

Geniş format yazıcıların kullanım aşamasında fotoğraflar, posterler ve pek çok büyük ölçekli kusursuz çözünürlüğe ihtiyaç duyduğunuz materyali çıkarabilirsiniz. Bu süreçte CAD ve GIS haritaları gibi teknik değerleri de inceleyebilir ve istediğiniz performansı rahatça elde edebilirsiniz.

Canon Geniş Format Yazıcılar, ön tarafın tam olarak kullanılmasına izin veren entegre tasarım sayesinde daha az kurulum alanı gerekir.

Geniş Format Yazıcıların Kullanım Aşaması

Geniş formatlı yazıcılar için temel teknoloji, ihtiyacınız olan materyali yazdırmak için küçük mürekkep püskürtmeli yazıcılar kullanma açısından standart ev veya ofis yazıcınızla aynı kalır, ancak geniş formatlı yazıcılar, ayrıntıları korumak kadar teknolojiyi ölçeklendirmekten ibaret değildir. Çalıştığınız kağıt boyutu ne kadar büyük olursa olsun, bunun net ve net kalacağından emin olabilirsiniz.

Kaliteli CAD Baskı ve poster baskısı alabilirsiniz.

Yenilikçi LUCIA TD mürekkep, ekonomik kaplanmamış kağıtta bile mükemmel ince ayrıntı performansı sunarak üretim maliyetlerini azaltmaya yardımcı olur.

Geniş Format Yazıcı Örnekleri

Canon marka geniş formatlı yazıcı örnekleri genellikle ofis ve işyerlerinde kullanılmaktadır. On iki ayrı mürekkep püskürtmeli kartuş kullanarak profesyonel kalitede bir fotoğraf finishi elde etmekte ve işlem sürecinde konforlu bir şekilde çalışabilirsiniz. Canon mürekkepleri ile kusursuz ve keskin renkler ile baskı alabilmek mümkündür. USB ve Wifi bağlantı özelliği bulunan Canon geniş formatlı yazıcılar uzun süre kullanılabilecek profesyonel cihazlardır.

Geniş format yazıcı örneklerinden birkaçını sıralayacak olursak;

Canon Geniş Format Yazıcı Seçenekleri

Canon Geniş Format Yazıcıların Avantajları

  • Baskı sırasında kullanılan mürekkebin damlacık boyutu (Maliyetinizin düşmesini sağlar)
  • SubTank (Yedek Tank) Özelliği (Yazdırma işlemi devam ederken mürekkebin bitmesi durumunda yedek mürekkebin takılabilmesi)
  • Kalan Kağıt Belirleme Sistemi (Yazdırmaya gönderilen işinizi kağıt boyutu yeterli değilse uyarı vermesi)

Geniş formatlı bir yazıcı seçerken en önemli noktalardan biri de bayiden alabileceğiniz destektir.

Hızlı ve kolay bir şekilde destek alabilmek bu tarz cihazların kullanım süresince konforlu bir çalışma disiplini sağlamaktadır.

Canon geniş format yazıcı seçiminde dikkat etmeniz gereken noktalar; yazdırma kalitesi ve hızı, sessiz çalışma özelliği, bağlantı türü ve hangi mürekkep türüne ihtiyaç duyduğudur. En ekonomik şekilde yüksek performans elde edebilmek adına destek almak için; Zafer Büro Makinaları 444 69 73 numaralı telefonu arayabilirsiniz.