Neden Canon IPF Serisi

  • Yazar : Yazıcı ve Fotokopi Makineleri İzmir, Aydın, Muğla, Manisa
  • 28 Kas 2019

Çalışırken Mürekkep Değiştirebilme

Sub tanklar sayesinde makine baskı yaparken değiştirilebilen hot-swap mürekkep kartuşları ile yüksek hacimli sürekli baskı

Non Firing Kontrol Sistemi

Non Firing Kontrol Sistemi cihazınıza hatasız baskı alma özelliği kazandırır. Yazdırma sırasında baskı kafasının arkasına monte edilmiş sensörler sayesinde anında hata denetimi ve düzeltilmesi yapılır. Bu özellik sayesinde baskıda hata imkansız hale getirilmiştir.

Kalan Kağıt Belirleme Sistemi

Kalan Kağıt belirleme sistemi sayesinde takılan ruloyu milimetre hassasiyetinde takip eder. İçerisinde kalan kağıt miktarından daha uzun bir iş gönderildiğinde kullanıcıyı bilgilendirir.

Barkod sistemi sayesinde makineden tekrar kullanılmak üzere çıkarılan kağıtların sağ alt köşesine kalan kağıt miktarı hem kullanıcının hem de makinenin okuyabileceği şekilde yazılır.

Düşük Damlacık Boyutu

Tüm renkler için düşük damlacık boyutu sayesinde daha yüksek çözünürlük sağlar. Ayrıca görüntü kalitesinin yükselmesi gereken baskılarda küçük damlacık boyutu sayesinde üst üste basma ihtiyacı duymadığı için mürekkebi çok daha tasarruflu kullanır.

Yüksek Baskı Hızı

41 saniyeye kadar A0 yazdırabilme özelliği ile rakipsiz baskı hızına sahiptir.

Kurulum Alan tasarrufu

Canon IPF serilerinin tüm operasyonu (kağıt değişimi, baskı işlerinin teslim alınması, mürekkep değişimi vs.) önden yapılmaktadır. Cihazın arkasında veya yanlarında boşluk bırakmaya gerek yoktur.

Lucia Pigment İnk

Suya ve güneş ışınlarına dayanıklı, yüksek çözünürlük sağlayan Lucia pigment mürekkepler anında kuruma sağlar.